Akācijās 95% dzīvokļu pārdoti

Daudzdzīvokļu māju komplekss „Akācijas” Imantā ir apliecinājis sevi kā harmonisku, modernu, drošu, energoefektīvu un labiekārtotu vidi gan jaunajiem speciālistiem, kam šis ir pirmais mājoklis, gan ģimenēm ar bērniem un vecāka gadagājuma cilvēkiem.

"Akācijas" iedzīvotāji veiksmīgi izmanto ALTUM programmas iespējas

Mājokļa izvēles un iegādes process mēdz būt izaicinājumiem pilns. Pircēji, kas labprāt izvēlētos mājokli jaunajā projektā, raizējas par finansiālo pusi, jo šaubās vai var to atļauties, un ar kādām izmaksām jārēķinās, lai būtu iespējams dzīvot jaunā un mūsdienīgā dzīvoklī ar attīstītu apkārtējo infrastruktūru, labiekārtotu pagalmu un citām priekšrocībām.

Imantas Ozolos atlikuši tikai 3 S izmēra dzīvokļi par īpašu cenu!

Iegādājies dzīvokli ar Altum programmas atbalstu ģimenēm

pieprasījums pēc dzīvokļiem ekonomiskās klases segmenta jaunajos projektos šobrīd ir ļoti augsts

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO”, kas šī gada vasarā pilnībā pabeidza četru daudzdzīvokļu namu projektu “Akācijas” Imantā, nepilna pusgada laikā ir pārdevis teju pusi no pieejamajiem dzīvokļiem. Tas liecina par augstu pieprasījumu pēc dzīvokļiem ekonomiskās klases segmentā, kuru cena šobrīd svārstās no 1600 līdz 1700 eiro kvadrātmetrā.

Pieprasījumu veido Jaunatne

Kompānija KBO joprojām ir Rīgas kreisā krasta jauno dzīvokļu būvniecības un tirdzniecības līdere. Pēc dzīvojamo māju kompleksa Imantas Ozoli izpārdošanas KBO 2019.gada vasaras sākumā pabeidza būvēt savu otro projektu Akācijas. Kā sokas tirdzniecība un darbs pieaugošas konkurences apstākļos, žurnāls m2 un portāls varianti.lv vaicā kompānijas KBO tirdzniecības vadītājam Andrim Dzirniekam.

Rekuperācijas sistēma - tavai labsajūtai!

Līdz ar valsts atbalsta programmu jaunajiem speciālistiem savs dzīvoklis izmaksā lētāk nekā īrēts īpašums

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO”, kas Rīgā attīsta ekonomiskās klases daudzdzīvokļu namus, ir aprēķinājis, ka ar finanšu attīstības institūcijas “Altum” atbalsta programmu mājokļa iegādei jaunajiem speciālistiem, ieceri par savu mājokli izdodas īstenot lielai daļai iedzīvotāju, jo vidējā summa par divu istabu dzīvokli ir mazāka par īres maksu jaunajos projektos – vidēji 300 līdz 350 eiro mēnesi.

Pilnībā pabeigts un nodots ekspluatācijā daudzīvokļu namu projekts “Akācijas”

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO” ir pilnībā pabeidzis četru daudzdzīvokļu namu projektu “Akācijas”, radot 216 jaunus, individuālām vajadzībām piemērotus dzīvokļus.

EKONOMISKĀS KLASES DZĪVOKĻI – INVESTĪCIJA NE TIKAI ŠODIENĀ, BET ARĪ NĀKOTNĒ

Jau kādu brīdi Latvijas nekustamo īpašumu tirgū vērojama veselīga attīstība, ko iespējams novērot dažādos segmentos. Taču vislielākais aktivitātes pieaugums vērojams tieši ekonomiskās klases jauno dzīvokļu projektos. Tur nereti dzīvokļi tiek izpārdoti pirms vēl objekts ir pilnībā pabeigts, tāpēc viedokli par tendencēm šajā nekustamo īpašumu segmentā pauž Oskars Dzirnieks, nekustamo īpašumu attīstītāja KBO valdes loceklis.

Ekspluatācijā nodota trešā no četrām daudzdzīvokļu mājām projektā “Akācijas”

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO” ir nodevis ekspluatācijā trešo daudzdzīvokļu māju projektā ”Akācijas”, Rīgā, Akāciju ielā 2C. Tajās kopā ir 162 dzīvokļi - ar vienu, divām un trīs guļamistabām, no 39 līdz 79 m² platībā. Dzīvokļu cenas projektā ir sākot no 1660 EUR/m², un šobrīd rezervēti jau 30% no dzīvokļiem. Dzīvokļu rezervācija notiek arī ceturtajā mājā, ko plānots pabeigt jūnijā.

Ekspluatācijā nodotas pirmās divas daudzdzīvokļu mājas projektā “Akācijas”.

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO” ir nodevis ekspluatācijā pirmās divas daudzdzīvokļu mājas projektā ”Akācijas”, Rīgā, Jūrmalas gatvē 92 un Akāciju ielā 2D. Tajās kopā ir 112 dzīvokļi- ar vienu, divām un trīs guļamistabām, no 39 līdz 79 m² platībā. Dzīvokļu cenas projektā ir sākot no 1660 EUR/m², un šobrīd jau norisinās dzīvokļu rezervācija.

Šogad interjerā dominē lielformāta māksla

Jauns gads iezīmē jaunu sākumu, skaistas pārmaiņas. Interjeru modē krasi kāpumi un kritumi ik gadu nav vērojami. Par šī gada lielāko nomaiņu, uzskatāms, skandināvu pelēkais minimālisms pret droši košiem toņiem. Šogad īpaši aktuāli būs antīku vai koka/metāla paštaisītu mēbeļu akcenti.

Nekustamā īpašuma tirgū piedāvājumu diktē tūkstošgades paaudze

Nekustamā īpašuma tirgū šobrīd vērojama aktivitāte – ko veicinājusi iedzīvotāju labklājības līmeņa pieaugums, cenu kāpums īres tirgū, kas nereti pārsniedz kredīta maksājuma summas, kā arī banku interese kreditēt pirkumus jaunajos projektos.

Vadies pēc sajūtām.

Attīstot savus projektus, mēs nevēlamies būt pragmatiski. Sausi un bez atlikuma. Bieži sev uzdodam jautājumu – kas ir mājas? Kas veido šo dabisko sajūtu, kad esi pārkāpis pār slieksni, nometis ikdienas mantas, novilcis rūpju mēteli, ikdienas skrējiena kurpes, pār lūpu kaktiņiem nosauc : “Beidzot, mājās!”.

Kontakti

SIA KBO Jaunmoku iela 34, Rīga, Latvija, LV-1046 E-pasts: info@kbo.lv
Nosūti ziņu
Sūtīt
Pieteikums saņemts